MENU
Home Reference

Reference

HÖDLMAYR

Společnost HÖDLMAYR INTERNATIONAL AG působící v automobilové logistice hledala řešení pro svou rakouskou centrálu, kde požadovala efektivní nahrazení současného nástroje pro EDI komunikaci od společnosti SAP. Na základě analýzy byl zvolen produkt ClouEDI.

Více o projektu

COBA Automotive

Společnost COBA Automotive vyrábějící extrudované a vstřikované plastové výrobky, které dodává automobilkám, jakými jsou Magna, Grammer a další, požadovala rychlé zprovoznění elektronické výměny dat s nastavením konverzí do speciálního tzv. „in house“ formátu.

Více o projektu

PLAKOR CZECH

Mošnovský Plakor, který dodává do KIA, Hyundai a VW, se rozhodl najít vhodnější řešení pro EDI komunikaci, které nahradí jeho stávající systém. Vybral si ClouEDI od společnosti AIMTEC, které nabízí otevřenost dalším úpravám podle potřeb rostoucího výrobce.

Více o projektu

Agor Tech

Plastikářská společnost Agor Tech, dodávající významným výrobcům z oblasti automobilové produkce, komunikuje se svými zákazníky pomocí řešení ClouEDI. Přínosem této služby je rychlá, bezchybná a přehledná elektronická komunikace za cenu nízkých pořizovacích nákladů.

Více o projektuDalší reference

aperam
aperam
aperam
aperam
aperam
aperam
aperam
aperam
aperam
aperam
aperam
aperam
aperam
aperam
Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Marek Šabatka Kontaktovat

Chcete znát náklady?
Vyzkoušejte...

Kalkulačku nákladů

Services

my.ClouEDI

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.