MENU
Home Services JIT

JIT

V praxi je běžné, že zákazník neustále mění objednávky a odvolávky. Od svých dodavatelů zároveň očekává, že výrobky budou označené podle jeho specifikace. Cestou, jak splnit jeho požadavky, dodat správné množství, včas a v požadované kvalitě, je právě ClouEDI JITClouEDI JIT nabízí jednoduché řešení pro zobrazení a zpracování EDI odvolávek, které dodavatel dostává od svých zákazníků.

Na jednom místě zpracuje EDI odvolávky a objednávky, které si dodavatel stáhne do ERP ve formátu, který jeho systém umí zpracovat. Obratem získá podklady pro nákup, plánování a výrobuOdpadá tak složité zpracování odvolávek v Excelu a přepisování dat, při kterém mohou vznikat chyby. ClouEDI JIT vyřeší i plnění požadavků při expedici, jako jsou zákaznické štítky, dokumenty a tvorba ASN.

ClouEDI JIT dokáže mimo jiné zpracovat složité formáty zpráv, v jednoduché formě je vizualizovatpočítat kumulativní čísla. Dodavatel tak bude mít přehledné, správné a včasné informaceClouEDI JIT šetří čas, který může dodavatel věnovat podstatě svého podnikání. Jeho nasazení a fungování probíhá okamžitě a není třeba velkých investic.

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Marek Šabatka Kontaktovat

Chcete znát náklady?
Vyzkoušejte...

Kalkulačku nákladů

Services

my.ClouEDI

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.